Zobrazit menu
Biopotraviny

Biopotraviny

Pod pojmem BIO potravina se rozumí produkt vyrobený ze surovin kontrolovaného ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem ke zvířatům, půdě, rostlinám a přírodě vůbec. Nepoužívají se pesticidy, umělá hnojiva a geneticky modifikované organismy (GMO). Při zpracování nejsou použita umělá barviva, aromatické a konzervační látky, dochucovadla a další cizorodé přídavné látky.

Číst více
Zdravá výživa

Zdravá výživa

Zdravou výživu bychom mohli definovat jako stravu, která je pro náš organismus dostatečně optimální a udržuje náš organismus v rovnováze. Taková strava je pestrá s vyváženým obsahem živin, plná stopových prvků a vlákniny, bez zbytečných chemických příměsí. Pokud se tedy chcete vydat cestou zdravé výživy, jste na pravém místě. Pečlivě pro Vás vybíráme to nejlepší koření, cukrovinky, medy a jiné pochutiny.

Číst více
Ekodrogerie

Ekodrogerie

Ekodrogerie, to jsou přírodní čistící prostředky vyrobené pouze z nejkvalitnějších, přísně kontrolovaných přírodních ingrediencí. Pokud používáte ekologickou drogerii jste šetrní nejen ke svému zdraví, ale především k životnímu prostředí. Veškeré použité suroviny pocházejí z kontrolovaného zemědělství a jsou plně biologicky odbouratelné.

Číst více

Úvod

Vítejte v prodejně BIO DAY!

Jsme česká společnost, která nabízí široký výběr biopotravin, biokosmetiky, specialit raw food, ale i potravin pro zákazníky s bezlepkovou či bezlaktózovou dietou. Chcete si pochutnat na něčem, co je spolehlivě kvalitní a udělat tak něco nejen pro své chuťové buňky, ale i pro své zdraví? Potom je volba jednoznačná.

Nabízíme až 90 procent svého zboží v biokvalitě, kterou zaručuje speciální certifikace. Lákadlem jsou třeba sušené produkty, kterých nabízíme nepřeberné množství. Kromě klasiky, nejrůznějšího sušeného ovoce, máme i speciality. Třeba rakytník či goji – neboli kustovnice čínská. Nejen že chutnají a jsou k uzobávání u televize ideálnější, než třeba chipsy, navíc mají i zdraví prospěšný vysoký podíl vitamínů a antioxidantů. V nabídce jsou kromě sušených plodů i jako šťávy.

Z běžných potravin nabízíme biomaso ze Sasovské farmy, klobásky, paštiky, sádlo či škvarky. Pečivo pochází z Alrichovy biopekárny. Na výběr máme vedle klasického žitného chleba celozrnné šátečky plněné špenátem nebo zelné kapsy. Ze sladkého máme v nabídce oblíbené koláče. Široká je nabídka mléčných výrobků – klasické, kozí i ovčí sýry a jogurty, vysoce kvalitní produkty německé značky Berchtesgadener Land či české biofarmy DoRa nebo Bio Vavřinec.

Vyberou si i lidé, kterým stravování znepříjemňuje některá z alergií. V nabídce jsou bezlaktózové jogurty, mléko a sýry. Vyloženě přátelský je potom náš obchod k lidem s bezlepkovou dietou. Kromě sušenek, kaší a balených chlebů si tady můžete koupit i čerstvé bezlepkové pečivo. To je přitom výrazně chutnější, kupují si ho dokonce i lidé, kteří na lepek alergičtí nejsou.

Navíc jsme prodejním a odběrovým místem kvalitního müsli Mixit a partnerská prodejna firmy Sonnentor, ta nabízí širokou řadu biokoření a biočajů, marmelád, medů či sirupů. A na své si přijdou i milovníci takzvaného raw food. Jde o potraviny české firmy Lifefood, které neprošly tepelnou úpravou, ale pouze sušením do 42 stupňů. Díky tomu jsou v maximální míře zachovány vitaminové a výživové hodnoty. Nemáte chuť vyzkoušet třeba lněnky, mrkvánky, rawmeo dezertní kuličky či vita placky ?

Nenašli jste v nabídce BIO DAY to, co zrovna sháníte? Nevadí. Stačí se přímo v prodejně domluvit a konkrétní produkt vám ochotný personál objedná  :-)